nomani
12 آذر 1401 - 16:32

سرپرست مرکز آموزش عالی محلات منصوب شد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی سرپرست مرکز آموزش عالی محلات را منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت علوم، محمد علی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی محسن رضایی را به عنوان سرپرست مرکز آموزش عالی محلات منصوب کرد.

وی در این حکم آورده است: نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان سرپرست مرکز آموزش عالی محلات منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، روحیۀ انقلابی، راهبردهای اساسی دولت مردمی و برنامه‌های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی و جلب همکاری استادان، مدیران، یاوران علمی (کارکنان) و دانشجویان تمامی امکانات مادی و معنوی دانشگاه از جمله ظرفیت عظیم خیرین و واقفین را جهت تحقق سیاست‌ها و برنامه‌های اسناد بالادستی به کار گیرید.

توفیق روزافزون جنابعالی را در پیش‌برد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی) از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

محسن رضایی (زاده محلات _۱۳۵۶) دارای دکترای مدیریت بازرگانی و عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور است که پیش از این ریاست پیام نور مرکز محلات و معاونت آموزشی و پژوهشی این مرکز را بر عهده داشته است.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همچنین در نامه جداگانه‌ای از خدمات دکتر حسن خلیلی رئیس سابق مرکز آموزش عالی محلات در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

حکم انتصاب رضایی توسط محمد سلیمانی، قائم مقام وزیر علوم به وی اعطا شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 895173